Narbarkod Destek Giriş Alanı

Kayıt Formu


< Geri

Narbarkod Destek Nasıl Çalışır ?

  • Destek Çalışma Saatleri H.İçi 10:00 - 19:00 Cumartesi 10:00 - 15.00
  • Narbarkod Destek Uzaktan Ticket Sistemi ile çalışmaktadir, Gerekirse Teamviewer ve Alpemix ile bilgisayara müdahala edilebilir.
  • Kurulum Esnasında Size Verilen Kullanıcı adı ve Şifre ile Sisteme Giriş Yapabilirsiniz.
  • Ücretsiz Teknik Destek Süreniz Kurulum Yapıldıktan Sonra 1 Senedir, Daha Sonraki Senelerde Destek Hizmeti Ücrete Tabiidir. 1 Senelik telefon destek ücreti 400 TL + Kdv dir. Bilgisayar arızaları , virüs ve format durumları hariçtir.(Lütfen aşağıdaki maddeyi okuyunuz.)
  • Bilgisayarın arızalanması, başka yazılım yüklenmesi, donanım değişikliği, virüs girmesi, işletim sisteminin çökmesi, elektrik kesintisi, hatalı açma kapama, donanım yetersizlik ve uyumsuzlukları, ağ sorunları, yanlış kurulum, hatalı yükseltme(upgrade) ve kullanıcının yazılım sistemini kullanım kurallarına uygun olmayan biçimde kullanması gibi nedenlerden kaynaklanan sorun ve arızalar, garanti kapsamının dışındadır. Ayrıca uzak masaüstü bağlantı ile çözülemeyen sorun ve arızalar satış sonrası ücretsiz servis garantisi kapsamında değerlendirilemez.Bilgisayardan ve işletim sisteminden kaynaklanan arıza ve bilgisayar değişimi gerektiren durumlar servis ücretine tabiidir.Bilgisayarlara harddisk değişimi , format vb. durumlarında alınan ücret 300 TL + Kdv dir. (Yıllık destek ücreti yerine geçmez.) Servis ücretleri yıl bazlı değişkenlik gösterebilir.
  • Yoğunluğa göre gün içinde size dönüş yapılacaktır. Anlayışınızdan Dolayı Teşekkür Ederiz.
Üye giriş şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız "Parolamı Unuttum?" butonu ile anında şifrenizi alabilirsiniz..